محل تبلیغات شما

خرید بازدید اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام برای پست های ویدیویی تعداد بازدیدهای پست ها یا همان ویو (View) را نشان می دهد، در صورتی که تمایل دارید افزایش بازدید اینستاگرام، یا به عبارت دیگر سین (Seen) پست های اینستاگرام خود را افزایش دهید می توانید از پکیج های بازدید پست اینستاگرام ارزان قیمت سایت آسمان ممبر خریداری کنید.

خرید بازدید ارزان اینستاگرام

سرویس های بازدید ویو پست اینستاگرام آسمان ممبر جدا از آنکه دارای کیفیت بالایی میباشد قیمت ویو اینستاگرام ارزان بوده و باعث افزایش خرید از این سایت میشود ، به همین جهت آسمان ممبر رتبه برتر سفارش بازدید اینستاگرام در ایران میباشد.

خرید فالوور اینستاگرام

در واقع فالوورهایی هستند که وجود خارجی ندارند خرید فالوور و شما با خرید فالوورهای فیک تعداد فالوورهای خود را با قیمت پایین افزایش میدهید. فالوورهای فیک هیچ تاثیری بر روی لایک و کامنت پست های شما ندارند و فقط افراد فالوورهای شما را افزایش میدهد.

فالوور اینستاگرام ارزان

از آنجایی که گفته شد فالوورهای فیک هیچ فعالیتی در گذاشتن کامنت و لایک کردن پست های شما ندارند از آنها به عنوان فالوورهای ارزان قیمت یاد میشود. در سایت آسمان ممبر اینگونه فالوورها با قیمت بسیار پایین ارائه میشوند.

خرید لایک اینستاگرام

برای اینکه پست شما تعداد لایک های بیشتری خرید لایک اینستاگرام را دریافت کند طبیعی است که باید فالوورهای بیشتری نیز داشته باشید اما شما می توانید با خرید پکیج های لایک ایرانی و خارجی اینستاگرام سایت آسمان ممبر به راحتی تعداد لایک های پست های خود را بدون داشتن فالوورهای زیاد افزایش دهید.

ربات افزایش ویو اینستاگرام

با توجه به اینکه ربات اینستاگرام برای کار کردن بایستی دسترسی کامل یه اکانت شما داشته باشد و خطر ی و حتی هک پیج اینستاگرام شما در استفاده از ربات اینستاگرام دور از ذهن نیست، از این رو استفاده از ربات ها به هیچ عنوان جهت افزایش بازدید اینستاگرام پیشنهاد نمی شود

  • پیج شما بایستی عمومی (public) باشد.
  • تا اتمام سفارش پیج را خصوصی و دی اکتیو نکنید.
  • برای هر لینک پست اینستاگرام تا زمانی که سفارش آن تمام نشده، دوباره سفارش ندهید
  • سفارشات در سریع ترین زمان ممکم انجام میشوند در صورتی که زمان انجام سفارشتان بیش از 24 ساعت به طول انجامید یا بصورت کامل انجام نشد با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  • در صورت رعایت نکردن موارد فوق سایت آسمان ممبر هیچ مسئولیت و تعهدی بابت لغو سفارش شما ندارد.
  • سایت آسمان ممبر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

در آسمان ممبر شما فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام و ممبر تلگرام را با قیمت ارزان میتوانید به راحتی سفارش دهید


طراحی سایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
vahid man united طراحی گرافیک رضاگراف هر چی که بخوای اینجا همه چی هست فلزیاب فارس،طلایاب فارس،گنج یاب فارس سارانی 20charge مدیریت استاندارد تولیدی قابلمه گرانیت گابین 09196638253 | فلزیاب تکنولوژی