محل تبلیغات شما

طراحی سایت

در این نوع از طراحی سایت ، سایت دارای داشبورد مدیریت بوده و مدیر سایت با توجه به امکاناتی که در اختیار وی قرار دارد قابلیت بروزرسانی و مدیریت سایت را به آسانی دارد.

طراحی سایت وردپرس

وردپرس محبوب ترین سیسیتم مدیریت محتوا در طراحی سایت محسوب می شود.این سیستم مدیریت محتوا دارای امکانات و امنیت بالا می باشد و تیم تخصصی وردپرس میرلند با توجه به سابقه طولانی در طراحی سایت وردپرس آماده طراحی قالب وردپرس مد نظر شما با صرف هرینه کم و پشتیبانی 24 ساعته می باشد . در این نوع سایت شما میتوانید صفحات گوناگونی را به راحتی از پنل مدیریت بسازید، به زبان ساده تر در این گونه از سایت ها، کدنویسی سایت پیچیده تر بوده اما طراحی سایت وردپرس مدیریت آسان را برای مدیران و کاربران سایت به ارمغان می آورند همچون طراحی سایت شرکتی طراحی یک وب سایت مناسب، باعث افزایش اعتبار فعایت شما و همینطور افزایش مشتریان شما می شود. در دنیای امروز هر کسب و کاری نیازمند سایت می باشد و اغلب افراد جامعه بر این باور هستند که داشتن یک سایت یکی از پارامترهای مهم در تعیین اعتبار برای شرکت ها و کسب و کارها می باشد. داشتن یک سایت فروشگاهی همانند احداث یک شعبه جدید از فروشگاه شما میباشد و با طراحی سایت فروشگاهی فعالیت و فروش شما بصورت 24 ساعته قابل انجام است و هیچ محدودیت زمانی از بابت این موضوع ندارید.

آموزش بوت استرپ

آموزش بوت استرپ یکی از محبوب ترین فریمورک های محبوب CSS میباشد و بسیاری از طراحان سایت برای پروژه های خود از این فریمورک استفاده میکنند. شما میتوانید با آموزش بوت استرپ Bootstrap را مشاهده کنید از دیگر مزیت بوت استرپ طراحی سایت ریسپانسیو میباشد که برنامه نویس بدون هیچ دغدغه خاطری و تنها با تعریف کلاس مربوطه بدون اتلاف وقت، میتواند طراحی سایت ریسپانسیو را به راحتی انجام دهد بوت استرپ دارای مزایای بسیاری است، یکی از مهم ترین مزیت Bootstrap تسریع در سرعت کدنویسی برنامه نویس وب میباشد.  

آموزش HTML و CSS

تو این دوره قصد داریم به مباحث آموزش HTML و CSS پروژه محور بپردازیم. در این دوره ابتدا به مباحث آموزش HTML و CSS میپردازیم و سپس به مباحث پیشرفته که شامل انجام پروژه های متعدد میباشد میپردازیم. مفتخریم که با طراحی سایت با امکانات بالا و طبق نیازهای مشتری در رونق کسب و کار های .اینترنتی شما نقشی هر چند کوچک داشته باشیم در آموزش HTML و CSS اگر صرفا شما به آموزش تگ ها و استایل ها بپردازید و نتوانید هیچ خروجی از آموزش های خود داشته باشید در هنگام انجام ساخت یک پروژه با مشکل مواجه خواهید شد. همانند بسیاری از حرفه ها و تخصصها ، بدون تمرین و انجام ندادن پروژه شما نمیتوانید به مباحث مربوطه تسلط کامل پیدا کنید و آموزش HTML و CSS از این قائده مستثنی نیست.


طراحی سایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
r845 فناوری و طراحی سود پرک.سود کاستیک علم آموزی دانلود فایل مشاوره تحصیلی تابان روید پرتال جامع دنیز فان پیام آشنا